Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Kapu típus | forgóvilla |
| Közlekedő sáv szélesség | 550mm |
| Hálózati portok száma | 1 |
| Hálózati kapcsolat | ETHERNET |
| RS-232 portok száma | 2 |
| RS-485 portok száma | 4 |
| Zár relé kimenet | 2 |
| Riasztás bemenet | 1 |
| Riasztás kimenet | 2 |
| Kártyaolvasó | Mifare (13.56 MHz) |
| Kártya kapacitás | 500.000 |
| Esemény kapacitás | 500.000 |
| Áteresztő képesség (fő/perc) | 30-60 |
| Védettség | IPX4 |
| Tápellátás | 230 VAC |
| Működési hőmérséklet | -20°C / +65°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-K3G411CX-R/MQ-Dm55 Beléptető forgóvilla; jobbos; Mifare kártyaolvasó; QR kód olvasó
629.420 Ft
(495.606 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-K3G411CX-R/MPa-Dm55/868 Beléptető forgóvilla; jobbos; Mifare kártyaolvasó; arcfelismerő
494.033 Ft
(389.002 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-K3G501X-R/M-Dm55 Beléptető forgóvilla; jobbos; Mifare kártyaolvasó
637.192 Ft
(501.726 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION HikCentral-P-VSS-Base/300Ch HikCentral-P-VSS-300 csatornás kamera alapcsomag
6.131.575 Ft
(4.828.012 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7732NXI-I4/S (E) 32 csatornás AcuSense NVR; 256/256 Mbps be-/kimeneti sávszélesség; ria
493.192 Ft
(388.340 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2546G2-IS (2.8mm)(C) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP mini dómkamera; hang I/O; riasztá
106.516 Ft
(83.871 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1347G2H-LIU (2.8mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP turret kamera; IR/láthatófény; beépített
54.687 Ft -tól
(43.061 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T46G2H-2I (2.8mm)(eF) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP csőkamera 60 m IR-távolsággal
100.813 Ft -tól
(79.380 Ft + ÁFA)
HIKVISION HikCentral-P-VSS-1Ch Video Surveillance csatorna bővítő licensz, 3 év SUP, 1 csatorna
26.081 Ft
(20.536 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1047G2H-LIUF (4mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikr
58.485 Ft
(46.051 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1743G2-IZS (2.8-12mm) 4 MP WDR motoros zoom EXIR IP dómkamera; hang I/O; riasztás I/
80.764 Ft
(63.594 Ft + ÁFA)