Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Képátmérő | 86 " |
| Képfelbontás | 4K UHD |
| Betekintési szög | 178°(H) / 178°(V) |
| Fényerő | 350 cd/m2 |
| Kontraszt | 1200:1 |
| Szín mélység | 10 bit |
| Érintő kijelző | 20 pontos multi-touch |
| Fehér tábla | Igen |
| Operációs rendszer | Android 8.0 |
| Beépített háttértár | 32GB |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| HDMI bemenetek száma | 2 |
| HDMI kimenetek száma | 1 |
| Beépített kamera | kamera nélkül |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Hálózati kapcsolat | ETHERNET/WiFi |
| Hálózati portok száma | 2 |
| USB 2.0 | 4 |
| Bluetooth kommunikáció | Igen |
| RS-232 | Igen |
| Szerelés típusa | falra szerelhető (vizszintesen) |
| Védettség | beltéri |
| Tápellátás | 230 VAC |
| Fogyasztás | 420 W |
Letölthető adatlap
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION HikCentral-P-VSS-Base/300Ch HikCentral-P-VSS-300 csatornás kamera alapcsomag
6.131.575 Ft
(4.828.012 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7732NXI-I4/S (E) 32 csatornás AcuSense NVR; 256/256 Mbps be-/kimeneti sávszélesség; ria
493.192 Ft
(388.340 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2546G2-IS (2.8mm)(C) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP mini dómkamera; hang I/O; riasztá
106.516 Ft
(83.871 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1347G2H-LIU (2.8mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP turret kamera; IR/láthatófény; beépített
54.687 Ft -tól
(43.061 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T46G2H-2I (2.8mm)(eF) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP csőkamera 60 m IR-távolsággal
100.813 Ft -tól
(79.380 Ft + ÁFA)
HIKVISION HikCentral-P-VSS-1Ch Video Surveillance csatorna bővítő licensz, 3 év SUP, 1 csatorna
26.081 Ft
(20.536 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1047G2H-LIUF (4mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikr
58.485 Ft
(46.051 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1743G2-IZS (2.8-12mm) 4 MP WDR motoros zoom EXIR IP dómkamera; hang I/O; riasztás I/
80.764 Ft
(63.594 Ft + ÁFA)