Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Ethernetszabvány | 10/100 Mbps |
| Menedzselhetőség | menedzselhető |
| Max. portok száma | 10 |
| PoE portok | 8 |
| Uplink portok száma | |
| Combo uplink portok száma | |
| RJ45 Uplink portok száma | 1 |
| SFP uplink portok száma | 1 |
| Uplink | 1 Gbps |
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| PoE watchdog | van |
| PoE átviteli távolság | max. 300m |
| Teljesítmény | 120 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +65°C |
| Vizuális topológia kezelés | van |
| Felhasználás TP LINK | PoE Switch |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-3T0510HP-E/HS 10 portos ipari Gbit PoE switch ; 6 PoE+ / 2 HiPoE / 2 SFP uplink port; n
68.428 Ft
(53.880 Ft + ÁFA)
D-LINK DGS-1210-26 26-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 2 1000BaseT/SFP
68.275 Ft
(53.760 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3E1510P-SI 10 portos Gbit PoE switch ; 8 PoE + 2 SFP uplink port; smart menedzselhető
69.137 Ft
(54.438 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
PULSAR RAOK-LR Kábel rendező panel RS/ZRS szekrényekhez; függőleges; fém
2.318 Ft
(1.825 Ft + ÁFA)
PULSAR RADIN 4U szerelőlemez; rack 19? szekrénybe építhető; DIN-TH35-24xS sínnel
8.166 Ft
(6.430 Ft + ÁFA)
NESTRON NRPD-SH-108SP 19" elosztósáv kapcsolóval; 8 Shuko csatlakozó; túlfeszültség védelem
7.986 Ft
(6.288 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3T1306P-SI/HS 6 portos ipari 10/100 PoE switch ; 4 PoE+ / 1 RJ45 + 1 SFP uplink port; m
37.612 Ft
(29.616 Ft + ÁFA)
PULSAR RASR4 4U zárható kihúzható fiók 19" rack szekrényekhez
30.335 Ft
(23.886 Ft + ÁFA)