Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Ethernetszabvány | 10/100 Mbps |
| Menedzselhetőség | menedzselhető |
| Max. portok száma | 6 |
| PoE portok | 4 |
| Uplink portok száma | 2 |
| Combo uplink portok száma | |
| RJ45 Uplink portok száma | 1 |
| SFP uplink portok száma | 1 |
| Uplink | 1 Gbps |
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| PoE watchdog | van |
| PoE átviteli távolság | max. 300m |
| Teljesítmény | 60 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +65°C |
| Vizuális topológia kezelés | van |
| Felhasználás TP LINK | PoE Switch |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-3E1310P-EI (B) 10 portos PoE switch ; 8 PoE + 2 RJ45 uplink port; smart menedzselhető
37.649 Ft
(29.645 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3E1309P-EI Smart 100M POE switch, 110W, 8+1 port
33.197 Ft
(26.139 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-3E1518P-SI 18 portos Gbit PoE switch ; 16 PoE + 2 SFP uplink port; smart menedzselhető
141.050 Ft
(111.063 Ft + ÁFA)
PULSAR RADIN 4U szerelőlemez; rack 19? szekrénybe építhető; DIN-TH35-24xS sínnel
8.166 Ft
(6.430 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3T1310P-SI/HS 10 portos ipari 10/100 PoE switch ; 8 PoE+ / 1 Gbit RJ45 + 1 SFP uplink p
68.428 Ft
(53.880 Ft + ÁFA)
PULSAR RW964 19" 9U 600x450 fali rack szekrény; készre szerelt; fekete
51.008 Ft
(40.164 Ft + ÁFA)
PULSAR RASR3 3U zárható kihúzható fiók 19" rack szekrényekhez
26.662 Ft
(20.994 Ft + ÁFA)