Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (B) |
| Ethernetszabvány | 10/100 Mbps |
| Menedzselhetőség | menedzselhető |
| Max. portok száma | 18 |
| PoE portok | 16 |
| Uplink portok száma | 2 |
| Combo uplink portok száma | 2 |
| RJ45 Uplink portok száma | 2 |
| SFP uplink portok száma | 2 |
| Uplink | 1 Gbps |
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| PoE átviteli távolság | max. 300m |
| Teljesítmény | 230 W |
| Működési hőmérséklet | 0°C / +45°C |
| Vizuális topológia kezelés | van |
| Felhasználás TP LINK | PoE Switch |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
MIKROTIK CSS610-8P-2S+IN Cloud Smart Switch 610-8P-2S+IN
97.462 Ft
(76.742 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3E0326P-E/M (C) 26 portos PoE switch ; 24 PoE + 1 RJ45 uplink port + 1 kombinált uplink
97.988 Ft
(77.156 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3E1326P-EI/M 26 portos PoE switch ; 24 PoE + 1 kombinált uplink port + 1 uplink port; m
97.988 Ft
(77.156 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.