Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (C) |
| Kialakítás | csőkamera |
| Dualitás | hő- és láthatófény kamera |
| Hőkamera felbontás | 256x192 |
| Hőkamera fókusztávolság | 3.6 mm |
| Hőkamera vízszintes látószög | 50 ° |
| Hőkamera függőleges látószög | 38 ° |
| Hőérzékenység | 40 mK |
| Hőmérséklet tartomány | -20°C - +650°C |
| Hőmérsékleti pontosság | ± 2°C |
| Felbontás | 4 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/2.7" |
| Minimális megvilágítás | 0.01 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Megvilágítási távolság | 30 m |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264+/H.265+/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 4.27 mm |
| Vízszintes látószög | 83 ° |
| Függőleges látószög | 43 ° |
| Riasztás bemenet | 2 |
| Riasztás kimenet | 2 |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Hordozhatóság | fix |
| Kijelző | kijelző nélkül |
| Védettség | IP68 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Robbanásveszélyes térbe szerelhető | Igen |
| Korrózióálló | Igen |
| Tápellátás | 230Vac |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Fogyasztás | 8 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| Kamera kivitel | Csőkamera |
| Felhasználás | Robbanásbiztos kamera |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION HM-TD2638T-4/G0/T1Y IP hő- 60.2° × 40.6 és 4 MP kamera; ?2°C; -20°C-650°C; NEMA 4X
1.593.952 Ft
(1.255.080 Ft + ÁFA)
HIKVISION HM-TD2638T-8/G0/T1Y IP hő- 35° × 26.1° és 4 MP kamera; ?2°C; -20°C-650°C; NEMA 4X
1.594.006 Ft
(1.255.123 Ft + ÁFA)
HIKVISION HM-TD2638T-10/G0/T1Y IP hő- 26.5° × 19.8° és 4 MP kamera; ?2°C; -20°C-650°C; NEMA 4X
1.594.006 Ft
(1.255.123 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION HikCentral-P-VSS-Base/300Ch HikCentral-P-VSS-300 csatornás kamera alapcsomag
6.131.575 Ft
(4.828.012 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7732NXI-I4/S (E) 32 csatornás AcuSense NVR; 256/256 Mbps be-/kimeneti sávszélesség; ria
493.192 Ft
(388.340 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2546G2-IS (2.8mm)(C) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP mini dómkamera; hang I/O; riasztá
106.516 Ft
(83.871 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1347G2H-LIU (2.8mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP turret kamera; IR/láthatófény; beépített
54.687 Ft -tól
(43.061 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T46G2H-2I (2.8mm)(eF) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP csőkamera 60 m IR-távolsággal
100.813 Ft -tól
(79.380 Ft + ÁFA)
HIKVISION HikCentral-P-VSS-1Ch Video Surveillance csatorna bővítő licensz, 3 év SUP, 1 csatorna
26.081 Ft
(20.536 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1047G2H-LIUF (4mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikr
58.485 Ft
(46.051 Ft + ÁFA)