Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | IGEN |
| Kialakítás | PTZ dómkamera |
| Felbontás | 4 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.0005lux |
| Fókusztávolság | 6 mm - 252 mm |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| WDR | extrém WDR (>120dB) |
| Hangbemenet | 1 |
| Megvilágítási távolság | 400m |
| Zoom | 42x |
| Vízszintes látószög | 2° |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | CVBS |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rendszámolvasás | Igen |
| Tápellátás | 24 VAC/HiPoE |
| variant | (T5) |
| Kialakítás | PTZ dómkamera |
| Felbontás | 4 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| Minimális megvilágítás | 0.0005 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Megvilágítási távolság | 400 m |
| Szerelés | függesztett |
| Kódolás | H.264+/H.265+/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | extrém WDR (>120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Fókusztávolság | 42x optikai |
| Zoom | 42x |
| Fókuszálás | rapid focus |
| Vízszintes látószög | 2 ° - 56 ° |
| Függőleges látószög | 1 ° - 33 ° |
| Lencse mozgatás | kéttengelyes |
| Riasztás bemenet | 7 |
| Riasztás kimenet | 2 |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | CVBS |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Korrózióálló | Igen |
| Auto Tracking | Igen |
| Arcdetektálás | Igen |
| Téves riasztás szűrés | Nem |
| Mozgásérzékelés 2.0 / SMD | Nem |
| Rendszámolvasás | Igen |
| Tápellátás | 24 VAC/HiPoE |
| PoE-osztály | HiPoE (max. 60W) |
| Fogyasztás | 60 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +70°C |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 4MP |
| Kamera kivitel | PTZ kamera |
| IR megvilágítás | 400m |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2DF8442I5XG1-ELWY 4 MP Darkfighter EXIR IP PTZ dómkamera; 42x zoom; ablaktörlővel; NEMA
1.312.033 Ft
(1.033.097 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DF8442IXG1-ELWY 4 MP Darkfighter EXIR IP PTZ dómkamera; 42x zoom; ablaktörlővel; NEMA
1.312.033 Ft
(1.033.097 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DF8A442IXG-F/SP 4 MP Darkfighter rendszámolvasó EXIR IP PTZ dómkamera; 42x zoom; hang
1.282.570 Ft
(1.009.898 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION HikCentral-P-VSS-Base/300Ch HikCentral-P-VSS-300 csatornás kamera alapcsomag
6.131.575 Ft
(4.828.012 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7732NXI-I4/S (E) 32 csatornás AcuSense NVR; 256/256 Mbps be-/kimeneti sávszélesség; ria
493.192 Ft
(388.340 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2546G2-IS (2.8mm)(C) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP mini dómkamera; hang I/O; riasztá
106.516 Ft
(83.871 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1347G2H-LIU (2.8mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP turret kamera; IR/láthatófény; beépített
54.687 Ft -tól
(43.061 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T46G2H-2I (2.8mm)(eF) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP csőkamera 60 m IR-távolsággal
100.813 Ft -tól
(79.380 Ft + ÁFA)
HIKVISION HikCentral-P-VSS-1Ch Video Surveillance csatorna bővítő licensz, 3 év SUP, 1 csatorna
26.081 Ft
(20.536 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1047G2H-LIUF (4mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikr
58.485 Ft
(46.051 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1743G2-IZS (2.8-12mm) 4 MP WDR motoros zoom EXIR IP dómkamera; hang I/O; riasztás I/
80.764 Ft
(63.594 Ft + ÁFA)