Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | NEM |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 8 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.003lux |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Optika fajtája | fix |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Megvilágítási távolság | 80m |
| Vízszintes látószög | 111° |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| variant | (2.8mm)(C) |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 4K/8MP |
| Kamera kivitel | Csőkamera |
| Fókusztávolság | 2,8mm |
| IR megvilágítás | 80m |
Letölthető adatlap
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD2T46G2H-2I (2.8mm)(eF) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP csőkamera 60 m IR-távolsággal
100.813 Ft -tól
(79.380 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1047G2H-LIUF (4mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikr
58.485 Ft
(46.051 Ft + ÁFA)
HIKVISION iDS-2CD7A46G0/P-IZHSY(2.8-12)C 4 MP DeepinView rendszámolvasó EXIR IP DarkFighter motoros
370.855 Ft
(292.012 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1043G2-LIU (2.8mm) 4 MP fix EXIR IP mini csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikrof
45.809 Ft -tól
(36.070 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1T47G2H-LIU (2.8mm) 4 MP fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikrofo
68.354 Ft
(53.822 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2083G2-IU (2.8mm) 8 MP WDR fix EXIR IP csőkamera; mikrofon
97.613 Ft
(76.861 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2687G2HT-LIZS (2.8-12mm) 8 MP ColorVu WDR motoros IP csőkamera; IR/láthatófény; hang
252.661 Ft
(198.946 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T87G3-LIS2UY/SL-B (2.8) 8 MP WDR fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; fény- és
168.995 Ft
(133.067 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T43G2-4I (2.8mm) 4 MP WDR fix EXIR IP csőkamera 80 m IR-távolsággal
100.715 Ft
(79.303 Ft + ÁFA)