Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (4mm)(eF) |
| Kialakítás | dómkamera |
| Felbontás | 8 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| Minimális megvilágítás | 0.0005 lux |
| ColorVu / Full-color | Igen |
| Kiegészítő világítás | IR LED/láthatófény |
| Megvilágítási távolság | 30 m |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264+/H.265+/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | extrém WDR (>120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 4mm |
| Fókuszálás | fix |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 90 ° |
| Függőleges látószög | 46 ° |
| Lencse mozgatás | háromtengelyes |
| Foglalat | M16 |
| Riasztás bemenet | 1 |
| Riasztás kimenet | 1 |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Arcdetektálás | Igen |
| Téves riasztás szűrés | Igen |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Fogyasztás | 9.5 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 4K/8MP |
| Kamera kivitel | Dóm kamera |
| IR megvilágítás | 00000Van |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD2187G2H-LISU (2.8mm)(eF) 8 MP WDR fix ColorVu IP dómkamera; IR/láthatófény; hang I/O
117.968 Ft -tól
(92.888 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2187G2H-LISU-B(2.8mm)(eF 8 MP WDR fix ColorVu IP dómkamera; IR/láthatófény; hang I/O
117.968 Ft
(92.888 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD3563G2-IS (2.8mm)(B) 6 MP WDR fix EXIR IP mini dómkamera; mikrofon; hang I/O; riaszt
117.602 Ft
(92.600 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD2186G2-ISU(2.8mm)(C) IP, Dómkamera, 8 MP, Fix objektív, EXIR 30m, IR, Hang/riasztás
123.648 Ft
(97.361 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-1271ZJ-120 Függesztő tartó mini dómkamerákhoz
22.598 Ft -tól
(17.794 Ft + ÁFA)