Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (2.8mm) |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 4 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| Minimális megvilágítás | 0.0001 lux |
| ColorVu / Full-color | Igen |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED/láthatófény |
| Megvilágítási távolság | 40 m |
| Villogó fény | Igen |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264+/H.265/MPEG4 |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | extrém WDR (>120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 2,8mm |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 111 ° |
| Függőleges látószög | 58 ° |
| Foglalat | M16 |
| Riasztás bemenet | |
| Riasztás kimenet | |
| Hangbemenet | |
| Hangkimenet | |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Korrózióálló | Igen |
| Arcdetektálás | Igen |
| Téves riasztás szűrés | Igen |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| Fogyasztás | 16 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
| Kamera kivitel | Csőkamera |
| Kamera Zoom | Fix objektíves |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 4MP |
| IR megvilágítás | 40m |
| Felhasználás | Korrozióálló kamera |
| Audio ki/bemenet | Kétirányú audió |
| SD kártya | Van |
| Fehérfény | 00000Van |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD2T66G2-4I (6mm)(C) 6 MP AcuSense WDR fix EXIR IP csőkamera 80 m IR-távolsággal
130.987 Ft
(103.139 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T46G2P-ISU/SL(2.8mm)(C) 4 MP AcuSense fix IP panoráma csőkamera; mikrofon; fény-/ha
130.987 Ft
(103.139 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T86G2H-2I (2.8mm)(eF) 8 MP AcuSense WDR fix EXIR IP csőkamera 60 m IR-távolsággal
131.526 Ft -tól
(103.564 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION HikCentral-P-VSS-Base/300Ch HikCentral-P-VSS-300 csatornás kamera alapcsomag
6.131.575 Ft
(4.828.012 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7732NXI-I4/S (E) 32 csatornás AcuSense NVR; 256/256 Mbps be-/kimeneti sávszélesség; ria
493.192 Ft
(388.340 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2546G2-IS (2.8mm)(C) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP mini dómkamera; hang I/O; riasztá
106.516 Ft
(83.871 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1347G2H-LIU (2.8mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP turret kamera; IR/láthatófény; beépített
54.687 Ft -tól
(43.061 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T46G2H-2I (2.8mm)(eF) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP csőkamera 60 m IR-távolsággal
100.813 Ft -tól
(79.380 Ft + ÁFA)
HIKVISION HikCentral-P-VSS-1Ch Video Surveillance csatorna bővítő licensz, 3 év SUP, 1 csatorna
26.081 Ft
(20.536 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1047G2H-LIUF (4mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikr
58.485 Ft
(46.051 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1743G2-IZS (2.8-12mm) 4 MP WDR motoros zoom EXIR IP dómkamera; hang I/O; riasztás I/
80.764 Ft
(63.594 Ft + ÁFA)