Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | NEM |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 4 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.005lux |
| Fókusztávolság | 2.8 mm - 12 mm |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Megvilágítási távolság | 50m |
| Zoom | 4x |
| Vízszintes látószög | 30° |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| variant | (2.8-12mm) |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 4 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 20 fps |
| Szenzorméret | 1/3" |
| Minimális megvilágítás | 0.005 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Megvilágítási távolság | 50 m |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264+/H.265+/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Fókusztávolság | 2.8 mm - 12 mm |
| Zoom | 4x |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 30 ° - 95 ° |
| Függőleges látószög | 17 ° - 50 ° |
| Riasztás bemenet | |
| Riasztás kimenet | |
| Hangbemenet | |
| Hangkimenet | |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Téves riasztás szűrés | Nem |
| Mozgásérzékelés 2.0 / SMD | Igen |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Fogyasztás | 12.9 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD1643G2-LIZSU-B(2.8-12) 4 MP WDR motoros zoom EXIR IP csőkamera; IR/láthatófény; hang
85.447 Ft
(67.281 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1643G2-LIZSU (2.8-12mm) 4 MP WDR motoros zoom EXIR IP csőkamera; IR/láthatófény; han
85.447 Ft -tól
(67.281 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2027G2-L(2.8mm)(C) IP, Csőkamera, 2 MP, Fix objektív, ColorVu, Fehér LED
83.910 Ft
(66.071 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD1T47G0-L(4mm)(C) IP, Csőkamera, 4 MP, Fix objektív, 50m fehér fény, Fehér LED
75.594 Ft
(59.523 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KB8113-IME1 (B) Egylakásos vandálbiztos IP video-kaputelefon kültéri egység; IR-megvilá
63.936 Ft
(50.343 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3E1105P-EI/M(V2) 5 portos PoE switch ; 4 PoE + 1 uplink port; menedzselhető
15.050 Ft
(11.850 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3E1318P-EI/M 18 portos PoE switch ; 16 PoE + 1 kombinált uplink port + 1 uplink port; m
72.555 Ft
(57.130 Ft + ÁFA)