Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Akciós telepítő árszorzó | 1 |
| Ethernetszabvány | 10/100/1000 Mbps |
| Menedzselhetőség | menedzselhető |
| Max. portok száma | 52 |
| PoE portok | 48 |
| RJ45 Uplink portok száma | 2 |
| SFP uplink portok száma | 2 |
| Uplink | 1 Gbps |
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| PoE watchdog | van |
| Teljesítmény | 470 W |
| Működési hőmérséklet | 0°C / +45°C |
| Vizuális topológia kezelés | nincs |
| Felhasználás TP LINK | PoE Switch |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-3T3512P/No Power unit Gigabit PoE Switch, 240W, 8+4port
256.992 Ft
(202.356 Ft + ÁFA)
MOXA EDS-P308-MM-SC Unmanaged Ethernet switch with 2 10/100BaseT ports, 4 PoE ports, and 2 100BaseFX
254.197 Ft
(200.155 Ft + ÁFA)
MOXA EDS-P206A-4PoE-S-SC-T Unmanaged PoE Ethernet switch with 1 10/100BaseT ports, and 1 100Base
259.361 Ft
(204.221 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD1147G2H-LIU (2.8mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP dómkamera; IR/láthatófény; beépített mik
54.976 Ft -tól
(43.288 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1147G2H-LIU (4mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP dómkamera; IR/láthatófény; beépített mikro
54.976 Ft
(43.288 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7764NI-M4 64 csatornás NVR; 400/400 Mbps be-/kimeneti sávszélesség
633.745 Ft
(499.012 Ft + ÁFA)