Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| GPIO vezérlés | 24 |
| Fényforrás vezérlés | 4 |
| Processzor típusa | Intel Celeron G5400 |
| RAM mérete | 8 GB |
| Beépített háttértár | 128GB SSD + 2TB HDD |
| mSata | 1 |
| GPU típusa | Intel UHD Graphics 610 |
| Operációs rendszer | Windows 10 |
| Monitorkimenetek | VGA/HDMI |
| HDMI kimenet | Igen |
| VGA kimenet | Igen |
| Hálózati portok száma | 6 |
| Ethernetszabvány | 10/100/1000 Mbps |
| PoE portok | |
| USB 2.0 | 4 |
| USB 3.0 | 4 |
| RS-232 | Igen |
| RS-485 | Igen |
| PCIe 3.0x16 | 1 |
| Tápellátás | 24 VDC |
| Fogyasztás | 95 W |
| Működési hőmérséklet | 0°C / +50°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKROBOT MV-VC3301H-128G60 Vision kontroller; 24 GPIO / 4 fényforrás vezérlés; 128GB SSD; 6x Gbit Et
1.112.176 Ft
(875.729 Ft + ÁFA)
HIKROBOT MV-VC3102H-128G60 Vision kontroller; 24 GPIO / 4 fényforrás vezérlés; 128GB SSD + 2TB HDD;
1.075.818 Ft
(847.101 Ft + ÁFA)
HIKROBOT MV-VC3501H-128G60 Vision kontroller; 24 GPIO / 4 fényforrás vezérlés; 128GB SSD; 6x Gbit Et
1.328.651 Ft
(1.046.182 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION HikCentral-P-VSS-Base/300Ch HikCentral-P-VSS-300 csatornás kamera alapcsomag
6.131.575 Ft
(4.828.012 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7732NXI-I4/S (E) 32 csatornás AcuSense NVR; 256/256 Mbps be-/kimeneti sávszélesség; ria
493.192 Ft
(388.340 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2546G2-IS (2.8mm)(C) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP mini dómkamera; hang I/O; riasztá
106.516 Ft
(83.871 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1347G2H-LIU (2.8mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP turret kamera; IR/láthatófény; beépített
54.687 Ft -tól
(43.061 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T46G2H-2I (2.8mm)(eF) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP csőkamera 60 m IR-távolsággal
100.813 Ft -tól
(79.380 Ft + ÁFA)
HIKVISION HikCentral-P-VSS-1Ch Video Surveillance csatorna bővítő licensz, 3 év SUP, 1 csatorna
26.081 Ft
(20.536 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1047G2H-LIUF (4mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikr
58.485 Ft
(46.051 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1743G2-IZS (2.8-12mm) 4 MP WDR motoros zoom EXIR IP dómkamera; hang I/O; riasztás I/
80.764 Ft
(63.594 Ft + ÁFA)