Weboldalunk COOKIE-kat használ az Adatkezelési tájékoztatóban foglaltak szerint, melyek nem alkalmasak személyes azonosításra.

Optikai kábel

Rendezés:

FOPP24-SC-SI-VKD SC Simplex vakdugó

Külső raktáron
21 Ft (17 Ft + ÁFA)

FOPP24-ST-VKD ST vakdugó

Külső raktáron
21 Ft (17 Ft + ÁFA)

FOCSO40TH1,5 OPTIKAI ZSUGORCSŐ THERMO

Külső raktáron
29 Ft (23 Ft + ÁFA)

FOCSO60TH1,5 OPTIKAI ZSUGORCSŐ THERMO

Külső raktáron
29 Ft (23 Ft + ÁFA)

FOPP24-SC-DU-VKD SC Duplex vakdugó

Külső raktáron
29 Ft (23 Ft + ÁFA)

FOCSO40TH2,5 OPTIKAI ZSUGORCSŐ THERMO

Külső raktáron
32 Ft (25 Ft + ÁFA)

FOCSO60TH2,5 OPTIKAI ZSUGROCSŐ THERMO

Külső raktáron
32 Ft (25 Ft + ÁFA)

FOZIP-OM3-2 PATCH KÁB. BELT. TB, LSOH, OM3, DPX, aqua

Külső raktáron
145 Ft (114 Ft + ÁFA)

FOTS-ST/PC-1-2 TOLDÓ ST/PC, OM1-2

Külső raktáron
146 Ft (115 Ft + ÁFA)

FOCS-SC/A-9 CSATL. SC/APC, 9/125, DUPLEX, OS2

Külső raktáron
157 Ft (124 Ft + ÁFA)
Az oldal tetejére