Weboldalunk COOKIE-kat használ az Adatkezelési tájékoztatóban foglaltak szerint, melyek nem alkalmasak személyes azonosításra.

Interfészek

Rendezés:

MIKROTIK S-85DLC05D SFP module 1.25G MM 550m 850nm

Külső raktáron
7.911 Ft (6.229 Ft + ÁFA)

MIKROTIK S-31DLC20D SFP module 1.25G SM 20km 1310nm

Érdeklődjön! Ár/készlet eltérés!
9.647 Ft (7.596 Ft + ÁFA)

MIKROTIK S-DA0001 SFP+ direct attach cable, 1m

Érdeklődjön! Ár/készlet eltérés!
10.698 Ft (8.424 Ft + ÁFA)

MIKROTIK R11e-2HnD 802.11b/g/n miniPCI-e card with u.fl connectors

Érdeklődjön! Ár/készlet eltérés!
12.329 Ft (9.708 Ft + ÁFA)

MIKROTIK R11e-2HPnD 802.11b/g/n High Power miniPCI-e card with MMCX connectors

Érdeklődjön! Ár/készlet eltérés!
12.329 Ft (9.708 Ft + ÁFA)

MIKROTIK R11e-5HnD 802.11a/n High Power miniPCI-e card with MMCX connectors

Érdeklődjön! Ár/készlet eltérés!
12.329 Ft (9.708 Ft + ÁFA)

MIKROTIK S-RJ01 , 1,25G, 1000Base-T Cooper RJ-45, SFP

Külső raktáron
13.487 Ft (10.620 Ft + ÁFA)

MIKROTIK S-DA0003 SFP+ direct attach cable, 3m

Érdeklődjön! Ár/készlet eltérés!
13.990 Ft (11.016 Ft + ÁFA)

MIKROTIK R2SHPn 802.11b/g/n 2.4Ghz Super High Power MiniPCI card with MMCX connector

Érdeklődjön! Ár/készlet eltérés!
15.661 Ft (12.331 Ft + ÁFA)

MIKROTIK R11e-5HacD 802.11a/c High Power miniPCI-e card with MMCX connectors

Érdeklődjön! Ár/készlet eltérés!
16.116 Ft (12.690 Ft + ÁFA)

MIKROTIK S+85DLC03D SFP+ module 10G MM 300m 850nm

Külső raktáron
24.642 Ft (19.403 Ft + ÁFA)
Az oldal tetejére