Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Rack kivitel | fali szekrény |
| Szekrény kialakítás | lapraszerelt |
| Rack magasság | 6 U |
| Szélesség | 540 mm |
| Mélység | 400 mm |
| Statikus teherbírás | 30 kg |
| Védettség | beltéri IP20 |
| Lemez vastagság - RACK sínek | 1 mm |
| Lemez vastagság - keret | |
| Lemez vastagság - alsó és felső burkolat | |
| Lemez vastagság - oldalsó ajtók | |
| Lemez vastagság - hátlap | |
| Szín | szürke |
| Magasság | 6U |
| Kivitel | Lapra szerelt |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
PULSAR RWA454-G 19" 4U 540x400 fali rack szekrény; lapraszerelt; szürke; könnyített kialakítás
22.419 Ft
(17.653 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-PDP15P-EG2-WE (B) Beltéri PIR mozgásérzékelő AXPro központokhoz; konzol nélkül; 1x CR12
20.251 Ft
(15.946 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2346G2-I (2.8mm) (C) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP turret kamera; 30 m IR-távolságga
87.282 Ft
(68.726 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PDMC-EG2-WE (B) Vezeték nélküli nyitásérzékelő AXPro központhoz; szabotázsáramkörrel; 2
13.155 Ft
(10.358 Ft + ÁFA)
PULSAR RAPD1-G 19" 1U fix polc; 440x; mély szekrényekhez; szürke
7.738 Ft
(6.093 Ft + ÁFA)
WESTERN DIGITAL WD23PURZ WD Purple; 2 TB biztonságtechnikai merevlemez; 24/7 alkalmazásra; nem RAID
61.918 Ft
(48.754 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7104NI-Q1/M (D) 4 csatornás NVR; 40/60 Mbps be-/kimeneti sávszélesség; fém burkolat
40.312 Ft
(31.742 Ft + ÁFA)
NESTRON NRPD-SH-109 19" elosztósáv kapcsolóval; 9 Shuko csatlakozó
7.244 Ft
(5.704 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3E0106HP-E 6 portos PoE switch + 2 uplink port; nem menedzselhető
19.759 Ft
(15.558 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PWA64-M-WE 64 zónás AXPro vezeték nélküli riasztóközpont; 868 MHz; 4G/WiFi/LAN
73.768 Ft
(58.085 Ft + ÁFA)