Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Rack kivitel | álló szekrény |
| Szekrény kialakítás | lapraszerelt |
| Rack magasság | 42 U |
| Szélesség | 800 mm |
| Mélység | 1000 mm |
| Statikus teherbírás | 1000 kg (szintező lábakkal) |
| Védettség | beltéri IP20 |
| Lemez vastagság - RACK sínek | 2 mm |
| Lemez vastagság - keret | 1 |
| Lemez vastagság - alsó és felső burkolat | 1 |
| Lemez vastagság - oldalsó ajtók | 1 |
| Lemez vastagság - hátlap | 1 |
| Szín | fekete |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
PULSAR RAPS1000 19" 1U fix polc; 485x; mély RS/ZRS szekrényekhez
16.176 Ft
(12.737 Ft + ÁFA)