Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Frekvenciasáv | 5 GHz |
| Antenna-típus | Sector |
| Antenna hozamszint (max) | 10 dBi |
| Feszültségálló hullám arány (VSWR) | 1.6:1 |
| Horizontal beam width (5 GHz) | 12 ° |
| Polarizáció | Dual Linear |
| Rögzítés | Wall |
| Vertical beam width (5 GHz) | 4 ° |
| Cél | Outdoor |
| Termék színe | White |
| Tanúsítványok | EN 302 326 DN2 |
| Súly és méret | |
| Súly | 680 g |
| Szélesség | 582 mm |
| Mélység | 90 mm |
| Magasság | 65 mm |
| Csomagolás tartalma | |
| Mennyiség | 1 |
Hasonló termékek
UBIQUITI UAP-AC-LITE UniFi AP AC Lite, indoor, 2.4GHz/5GHz AC, 3x3 MIMO
40.667 Ft
(32.021 Ft + ÁFA)
UBIQUITI PBE-M5-400-ISO PowerBeam M5 ISO outdor, 5GHz MIMO, 2x 25dBi, Gigabit LAN, AirMAX ISO
39.400 Ft
(31.024 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
MIKROTIK DynaDish 5 (RBDynaDishG-5HacD) DynaDish 5 with 25dBi 5GHz 8 degree antenna with Dual Chain
67.379 Ft
(53.054 Ft + ÁFA)
UBIQUITI LTU-XR , 5GHz LTU, Extreme range CPE
55.900 Ft
(44.016 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3WF02-5AC/D Kültéri vezeték nélküli hálózati híd; 5km; 35°; 5Ghz 867 Mbps
52.654 Ft
(41.460 Ft + ÁFA)
UBIQUITI LBE-5AC-16-120 LiteBeam 802.11ac 16dBi 5GHz Integrated Sector
32.658 Ft
(25.715 Ft + ÁFA)
MIKROTIK GPeR Gigabit Passive Ethernet Repeater
11.261 Ft
(8.867 Ft + ÁFA)