Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
150 Mbps High Gain Wireless N USB Adapter, Atheros, 1T1R, 2,4 GHz, 802.11n/g/b, 1 levehető antenna
150M sebességű USB wireless adapter kiterjesztett
hatótávolsággal, kizárólag számítógépekbe.
Alkalmas két vagy több notebook összekapcsolására és rádiós
routeren keresztül internet ill. számítógép hálózatra történő
csatlakozásra.
Hotspot hálózatokra történő csatlakozásra.
hatótávolsággal, kizárólag számítógépekbe.
Alkalmas két vagy több notebook összekapcsolására és rádiós
routeren keresztül internet ill. számítógép hálózatra történő
csatlakozásra.
Hotspot hálózatokra történő csatlakozásra.
| Hardver jellemzők | |
|---|---|
| Felület | USB 2.0 |
| Funkció gomb | WPS gomb |
| Méretek (Szé x Mé x Ma) | 3.7 x 1.0 x 0.4 in. (93.5 x 26 x 11mm) |
| Antenna típus | Cserélhető Omni Directional (RP-SMA) |
| Antenna jelerősség | 4dBi |
| Vezeték nélküli jellemzők | |
|---|---|
| Vezeték nélküli szabványok | IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b |
| Frekvencia | 2.400-2.4835GHz |
| Adatátvitel | 11n: akár 150Mbps (dinamikus) 11g: akár 54Mbps (dinamikus) 11b: akár 11Mbps (dinamikus) |
| EIRP | <20dBm |
| Vételi érzékenység | 130M: -68dBm@10% PER 108M: -68dBm@10% PER 54M: -68dBm@10% PER 11M: -85dBm@8% PER 6M: -88dBm@10% PER 1M: -90dBm@8% PER |
| Vezeték nélküli módok | Ad-Hoc / infrastrukturális mód |
| Vezeték nélküli biztonság | 64/128 bit WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Modulációs technológia | DBPSK, DQPSK, CCK, OFDM, 16-QAM, 64-QAM |
| Továbbfejlesztett funkciók | WMM, PSP X-LINK (Windows XP), Roaming |
| Egyéb jellemzők | |
|---|---|
| Tanúsítvány | CE, FCC, RoHS |
| Doboz tartalma | Vezeték nélküli adapter 4dBi detachable Omni directional antenna Eszköz CD Gyors telepítési útmutató |
| Rendszerkövetelmények | Windows 7(32/64 bit), Windows Vista(32/64 bit), Windows XP(32/64 bit), Windows 2000 |
| Környezet | Működési hőmérséklet: 0°C~40°C (32°F~104°F) Tárolási hőmérséklet: -40°C~70°C (-40°F~158°F) Megengedett működési páratartalom: 10%~90% nem lecsapódó Megengedett tárolási páratartalom: 5%~90% nem lecsapódó |
| Garancia | 36 |
Hasonló termékek
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
MIKROTIK DynaDish 5 (RBDynaDishG-5HacD) DynaDish 5 with 25dBi 5GHz 8 degree antenna with Dual Chain
67.379 Ft
(53.054 Ft + ÁFA)
UBIQUITI LTU-XR , 5GHz LTU, Extreme range CPE
55.900 Ft
(44.016 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3WF02-5AC/D Kültéri vezeték nélküli hálózati híd; 5km; 35°; 5Ghz 867 Mbps
52.654 Ft
(41.460 Ft + ÁFA)
UBIQUITI LBE-5AC-16-120 LiteBeam 802.11ac 16dBi 5GHz Integrated Sector
32.658 Ft
(25.715 Ft + ÁFA)
UBIQUITI LBE-5AC-Gen2 Access Point WiFi AC450 kültéri - airMAX LiteBeam 5AC Gen2
27.239 Ft
(21.448 Ft + ÁFA)
MIKROTIK GPeR Gigabit Passive Ethernet Repeater
11.261 Ft
(8.867 Ft + ÁFA)