Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Ethernetszabvány | 10/100/1000 Mbps |
| Menedzselhetőség | nem menedzselhető |
| Max. portok száma | 6 |
| PoE portok | 4 |
| Uplink portok száma | 2 |
| Combo uplink portok száma | |
| RJ45 Uplink portok száma | |
| SFP uplink portok száma | 2 |
| Uplink | 1 Gbps |
| PoE-osztály | HiPoE+ (max. 90W) |
| Teljesítmény | 110 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +75°C |
| Vizuális topológia kezelés | nincs |
| Felhasználás TP LINK | PoE Switch |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-3E0524R-O 24 portos switch; 10/100/1000M; nem menedzselhető
28.256 Ft
(22.249 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3E0310P-E/M 10 portos PoE switch ; 8 PoE+ / 2 uplink port; nem menedzselhető
26.350 Ft
(20.748 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD2046G2H-I2U/SL(2.8mm)(eF 4 MP WDR fix EXIR AcuSense IP csőkamera; mikrofon; fény- és
81.939 Ft
(64.519 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DE4415IW-DE (T5) 4 MP EXIR AcuSense IP PTZ dómkamera; 15x zoom; 12 VDC/PoE+; hang I/O;
266.562 Ft
(209.891 Ft + ÁFA)
WESTERN DIGITAL WD23PURZ WD Purple; 2 TB biztonságtechnikai merevlemez; 24/7 alkalmazásra; nem RAID
61.918 Ft
(48.754 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7608NXI-K1 (D) 8 csatornás AcuSense NVR; 80/80 Mbps be-/kimeneti sávszélesség
87.264 Ft
(68.712 Ft + ÁFA)