Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Ethernetszabvány | 10/100/1000 Mbps |
| Menedzselhetőség | menedzselhető |
| Max. portok száma | 18 |
| PoE portok | 16 |
| Uplink portok száma | 2 |
| SFP uplink portok száma | 2 |
| Uplink | 1 Gbps |
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| PoE watchdog | van |
| Teljesítmény | 225 W |
| Működési hőmérséklet | -10°C / +55°C |
| Vizuális topológia kezelés | van |
| Felhasználás TP LINK | PoE Switch |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
MOXA EDS-210A-1GSFP-1SFP-T Unmanaged Gigabit Ethernet switch with 8 10/100BaseT ports, and 1 100Base
141.116 Ft
(111.115 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3E1520HP-SI-16P2T2F 20 portos Gbit PoE switch ;12 PoE+4 HiPoE+2 SFP uplink port+2 RJ45
139.200 Ft
(109.606 Ft + ÁFA)
MOXA EDS-P206A-4PoE Unmanaged PoE Ethernet switch with 4 PoE 10/100BaseT ports, 0 to 60°C
139.125 Ft
(109.547 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION HikCentral-P-VSS-1Ch Video Surveillance csatorna bővítő licensz, 3 év SUP, 1 csatorna
26.081 Ft
(20.536 Ft + ÁFA)
HIKVISION iDS-2CD7A46G2-IZHSY (2.8-12mm) 4 MP DeepinView EXIR IP DarkFighter 2.0 motoros zoom csőkam
384.476 Ft -tól
(302.737 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T46G2H-2I (2.8mm)(eF) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP csőkamera 60 m IR-távolsággal
100.813 Ft -tól
(79.380 Ft + ÁFA)
PULSAR RADIN 4U szerelőlemez; rack 19? szekrénybe építhető; DIN-TH35-24xS sínnel
8.166 Ft
(6.430 Ft + ÁFA)
PULSAR RW964 19" 9U 600x450 fali rack szekrény; készre szerelt; fekete
51.008 Ft
(40.164 Ft + ÁFA)
NESTRON NRPD-SH-108SP 19" elosztósáv kapcsolóval; 8 Shuko csatlakozó; túlfeszültség védelem
7.986 Ft
(6.288 Ft + ÁFA)
PULSAR RAZB16 Oldalsó ajtó zár RWA/RW/RWD/RS/ZRS rack szekrényekhez
1.166 Ft
(918 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3T1306P-SI/HS 6 portos ipari 10/100 PoE switch ; 4 PoE+ / 1 RJ45 + 1 SFP uplink port; m
37.612 Ft
(29.616 Ft + ÁFA)