Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Ethernetszabvány | 10/100/1000 Mbps |
| Menedzselhetőség | menedzselhető |
| Max. portok száma | 5 |
| PoE portok | 4 |
| Uplink portok száma | 1 |
| RJ45 Uplink portok száma | 1 |
| Uplink | 1 Gbps |
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| PoE watchdog | van |
| PoE átviteli távolság | max. 300m |
| Teljesítmény | 45 W |
| Működési hőmérséklet | 0°C / +40°C |
| Felhasználás TP LINK | PoE Switch |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-3E0106P-E/M 6 portos PoE switch ; 4 PoE+ / 2 uplink port; nem menedzselhető
17.747 Ft
(13.974 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3E1105P-EI/M 100M Smart POE Switch , 45W, 4+1 port
16.412 Ft
(12.923 Ft + ÁFA)
D-LINK DGS-108 8-port 10/100/1000 Gigabit Metal Housing Desktop Switch
16.535 Ft
(13.020 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD1T43G2-IUF (4mm) 4 MP WDR fix EXIR csőkamera; beépített mikrofon
56.860 Ft
(44.772 Ft + ÁFA)
NESTRON SD1812 Tápegység csatlakozóval kamerákhoz kötődobozba; 12V; 1.5A; 18W
4.044 Ft
(3.184 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1343G2-LIU (2.8mm) 4 MP fix EXIR IP turret kamera; IR/láthatófény; beépített mikrofo
45.575 Ft -tól
(35.886 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3E0505D-O 5 portos switch; 10/100/1000M; nem menedzselhető
5.208 Ft
(4.101 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7616NXI-K1 (D) 16 csatornás AcuSense NVR; 160/80 Mbps be-/kimeneti sávszélesség
113.406 Ft
(89.296 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1143G2-IUF (2.8mm) 4 MP WDR fix EXIR IP dómkamera; beépített mikrofon
47.852 Ft
(37.679 Ft + ÁFA)
KINGSTON SDCS3/128GB 128GB microSD kártya; microSDXC; UHS-I Speed Class; U1; V10; adapterrel
14.254 Ft
(11.224 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7608NXI-K1 (D) 8 csatornás AcuSense NVR; 80/80 Mbps be-/kimeneti sávszélesség
87.264 Ft
(68.712 Ft + ÁFA)