Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| SIP vonalak száma | 20 |
| Képátmérő | 7 " |
| Kijelző típusa | Kapacitív érintő képernyő |
| Kijelző felbontása | 1024 x 600 |
| Gombok típusa | fizikai gombok |
| Gombok száma | 5 |
| Beépített kamera | beépített kamerával |
| Hálózati portok száma | 2 |
| Max. LAN sebesség | 1000 Mbps |
| WiFi | nincs |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Fogyasztás | 10.76 W |
| Működési hőmérséklet | 0°C / +45°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-KP8200-HE1 SIP telefon; 4.3" színes kijelző; 480x272
98.086 Ft
(77.233 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KP8000-WHE1 SIP telefon; 2.8" színes kijelző; 320x240; beépített 2,4 GHz WiFi
51.989 Ft
(40.936 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.