Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Képátmérő | 7 " |
| Kijelző típusa | Kapacitív érintő képernyő |
| Kijelző felbontása | 1024 x 600 |
| Gombok típusa | érintőkijelző |
| Beépített kamera | kamera nélkül |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Riasztás bemenet | 8 |
| Riasztás kimenet | 2 |
| RS-485 portok száma | 1 |
| WiFi | beépített WiFi-vel |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Tápellátás | kétvezetékes disztribútor |
| Fogyasztás | 4 W |
| Működési hőmérséklet | -10°C / +50°C |
| Anyag | műanyag |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-KAD709 Disztribútor egység kétvezetékes IP kaputelefon-rendszerhez
27.107 Ft
(21.344 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KAD706 Disztribútor egység 2 vezetékes IP kaputelefonhoz
60.931 Ft
(47.977 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-KD-ACF1 Társasházi IP video-kaputelefon szerelőkeret süllyesztéshez; 1 modulos verzió
14.439 Ft
(11.369 Ft + ÁFA)