Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Képátmérő | 7 " |
| Kijelző típusa | TFT érintőkijelző |
| Kijelző felbontása | 1024 x 600 |
| Gombok típusa | érintőkijelző |
| Beépített kamera | kamera nélkül |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Riasztás bemenet | 1 |
| WiFi | beépített WiFi-vel |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Tápellátás | kétvezetékes disztribútor |
| Fogyasztás | 4 W |
| Működési hőmérséklet | -10°C / +50°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-KH7300EY-TE2/White Kétvezetékes HD video-kaputelefon beltéri egység; 7" LCD kijelző; 10
55.669 Ft
(43.834 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KH1200 Analóg kaputelefon beltéri egység, 1024x600, kétvezetékes
54.169 Ft
(42.653 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KAD7060EY Disztribútor egység kétvezetékes HD kaputelefon-rendszerhez
51.827 Ft
(40.809 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.