Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Változat | (C) |
| variant | (C)(O-STD)/Europe BV |
| Lakások száma | egylakásos |
| Gombok típusa | fizikai gombok |
| Beépített kamera | beépített kamerával |
| Felbontás | 2 MP |
| Vízszintes látószög | 124 ° |
| Függőleges látószög | 75 ° |
| Beépített kártyaolvasó | kártyaolvasóval |
| Kártyaolvasó | Mifare (13.56 MHz) |
| Beépített ujjnyomat olvasó | ujjnyomatolvasó nélkül |
| Arcfelismerés | nincs |
| Kijelző | kijelzővel |
| Megvilágítás | IR LED |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Riasztás bemenet | 4 |
| Ajtó kontakt bemenet | 2 |
| Nyitógomb bemenet | 2 |
| Szabotázs bemenet | 1 |
| Zár relé kimenet | 2 |
| Szerelés | felületre |
| Hálózati portok száma | 1 |
| WiFi | beépített WiFi-vel |
| RS-485 portok száma | 1 |
| Védettség | IP65 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK08 |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| Fogyasztás | 10 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +53°C |
| Anyag | alumínium |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-KIS602 Egylakásos IP video-kaputelefon szett; intercom 2.0
150.193 Ft
(118.262 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KIS603-P (C) Egylakásos IP video-kaputelefon szett; DS-KV6113-WPE1 + DS-KH6320-WTE1 + 2
146.625 Ft
(115.453 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KIS608-P Egylakásos IP video-kaputelefon szett; DS-KH6350-WTE1/White+DS-KV6133-WME1+ 2d
144.849 Ft
(114.054 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-KV8213-WME1 (C) Kétlakásos IP video-kaputelefon kültéri egység; kártyaolvasóval; IR-meg
106.815 Ft
(84.106 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3E0105P-E/M (B) 5 portos PoE switch ; 4 PoE + 1 uplink port; nem menedzselhető
14.347 Ft
(11.297 Ft + ÁFA)