Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (C)/Europe BV |
| Lakások száma | egylakásos |
| Gombok típusa | fizikai gombok |
| Beépített kamera | beépített kamerával |
| Felbontás | 2 MP |
| Vízszintes látószög | 131 ° |
| Függőleges látószög | 78 ° |
| Beépített kártyaolvasó | kártyaolvasóval |
| Kártyaolvasó | Mifare (13.56 MHz) |
| Beépített ujjnyomat olvasó | ujjnyomatolvasó nélkül |
| Arcfelismerés | nincs |
| Kijelző | kijelző nélkül |
| Megvilágítás | IR LED |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Riasztás bemenet | 4 |
| Riasztás kimenet | |
| Ajtó kontakt bemenet | 1 |
| Nyitógomb bemenet | 1 |
| Szabotázs bemenet | 1 |
| Zár relé kimenet | 1 |
| Szerelés | felületre |
| Hálózati portok száma | 1 |
| WiFi | beépített WiFi-vel |
| RS-485 portok száma | 1 |
| Védettség | IP65 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| Fogyasztás | 10 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +55°C |
| Anyag | műanyag |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-KV6114-ME1 Egylakásos IP video-kaputelefon kültéri egység; kártyaolvasóval; IR-megvilág
71.565 Ft
(56.350 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KV6114-WBE1 Egylakásos IP video-kaputelefon kültéri egység; kártyaolvasóval; WiFi; Blue
71.565 Ft
(56.350 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KV6124-E1 Egylakásos IP video-kaputelefon kültéri egység; kártyaolvasóval; PIN; IR-megv
71.565 Ft
(56.350 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD2T87G3-LIS2UY/SL-B (2.8) 8 MP WDR fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; fény- és
168.995 Ft
(133.067 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3E0109P-E (C) 9 portos PoE switch ; 8 PoE + 1 uplink port; nem menedzselhető
26.154 Ft -tól
(20.594 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KH6350-WTE1 IP video-kaputelefon beltéri egység; 7" TFT érintő kijelző; 1024x600 felbon
80.960 Ft
(63.748 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7608NXI-I2/S (E) 8 csatornás AcuSense NVR; 80/256 Mbps be-/kimeneti sávszélesség; riasz
210.109 Ft
(165.440 Ft + ÁFA)