Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (Europe BV) |
| Képátmérő | 10 " |
| Kijelző típusa | TFT érintőkijelző |
| Kijelző felbontása | 1024 x 600 |
| Gombok típusa | érintőkijelző |
| Beépített kamera | kamera nélkül |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Riasztás bemenet | 8 |
| Riasztás kimenet | 2 |
| RS-485 portok száma | 1 |
| Hálózati portok száma | 1 |
| WiFi | beépített WiFi-vel |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| Fogyasztás | 6 W |
| Működési hőmérséklet | -10°C / +55°C |
| Anyag | műanyag |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-KH8350-WTE1 IP video-kaputelefon beltéri egység, 7 LCD kijelző, WiFi
130.292 Ft
(102.592 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KH9310-WTE1(B) Android IP video-kaputelefon beltéri egység; 7" LCD kijelző; 1024x600 fe
142.466 Ft
(112.178 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KH8350-TE1 IP video-kaputelefon beltéri egység; 7" LCD kijelző; 1024x600 felbontás; PoE
109.413 Ft
(86.152 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-3E0508P-O 8 portos Gbit PoE switch ; 4 PoE+ / 4 RJ45; nem menedzselhető
23.228 Ft
(18.290 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KV6124-WBE1 Egylakásos IP video-kaputelefon kültéri egység; kártyaolvasóval; WiFi; Blue
74.399 Ft
(58.582 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KABV24-A IP video-kaputelefon szerelőkeret felületre
2.375 Ft
(1.870 Ft + ÁFA)
MEAN WELL MDR-20-12 Ipari tápegység; 12V; 1.67A; 20W; DIN sínre szerelhető
4.907 Ft
(3.864 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KV8113-WME1 (C) Egylakásos IP video-kaputelefon kültéri egység; kártyaolvasóval; IR-meg
90.485 Ft
(71.248 Ft + ÁFA)