Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Képátmérő | 7 " |
| Kijelző típusa | IPS érintőkijelző |
| Kijelző felbontása | 1024 x 600 |
| Gombok típusa | érintőkijelző |
| Beépített kamera | kamera nélkül |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Riasztás bemenet | 8 |
| Zár relé kimenet | 4 |
| RS-485 portok száma | 1 |
| Hálózati portok száma | 1 |
| WiFi | beépített WiFi-vel |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| Fogyasztás | 12 W |
| Működési hőmérséklet | -10°C / +50°C |
| Anyag | alumínium |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-KH8381-WTE1/Flush IP video-kaputelefon beltéri egység; 7" IPS kijelző; 1024x600 felbont
99.579 Ft
(78.409 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KH8380-TE1 IP video-kaputelefon beltéri egység; 7" LCD kijelző; 1024x600 felbontás; PoE
92.286 Ft
(72.666 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KH8381-TE1 IP video-kaputelefon beltéri egység; 7" IPS kijelző; 1024x600 felbontás; PoE
91.357 Ft
(71.935 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-KH6350-WTE1 IP video-kaputelefon beltéri egység; 7" TFT érintő kijelző; 1024x600 felbon
80.960 Ft
(63.748 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KH6320-TE1 IP video-kaputelefon beltéri egység; 7" LCD kijelző; 1024x600 felbontás
70.999 Ft
(55.905 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KH9510-WTE1 (B) Android IP video-kaputelefon beltéri egység; 10" IPS kijelző; 1024x600
172.706 Ft
(135.989 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KH6320-WTE1-W IP video-kaputelefon beltéri egység; 7" LCD kijelző; 1024x600 felbontás;
80.960 Ft
(63.748 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KH6110-WE1 IP video-kaputelefon beltéri egység; 4.3" TFT érintő kijelző; 480x272 felbon
60.283 Ft
(47.467 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KH6110-WE1/White IP video-kaputelefon beltéri egység; 4.3" TFT érintő kijelző; 480x272
52.546 Ft
(41.375 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KH6320-WTE1 IP video-kaputelefon beltéri egység; 7" LCD kijelző; 1024x600 felbontás; Wi
80.960 Ft
(63.748 Ft + ÁFA)