Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Képátmérő | 4.3 " |
| Kijelző típusa | TFT érintőkijelző |
| Kijelző felbontása | 480 x 272 |
| Gombok típusa | érintőkijelző |
| Beépített kamera | kamera nélkül |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Riasztás bemenet | |
| Riasztás kimenet | |
| Hálózati portok száma | 1 |
| WiFi | beépített WiFi-vel |
| Helyi rögzítés | nincs |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| Fogyasztás | 4 W |
| Működési hőmérséklet | -10°C / +50°C |
| Anyag | műanyag |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-KH6320-LE1/White (B) IP video-kaputelefon beltéri egység; 7" TFT LCD érintő kijelző; 10
47.527 Ft
(37.423 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KH6100-E1 IP video-kaputelefon beltéri egység; 4.3" TFT kijelző; 480x272 felbontás
47.527 Ft
(37.423 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KH6320-LE1 (B) IP video-kaputelefon beltéri egység; 7" TFT LCD érintő kijelző; 1024x600
47.527 Ft
(37.423 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-PDC15-EG2 Ellipse beltéri PIR mozgásérzékelő; függöny karakterisztika; konzol nélkül
6.839 Ft
(5.385 Ft + ÁFA)
NESTRON NPN-RJ45-1C6U-SWT1 UTP RJ45 szerszám nélküli csatlakozó; Cat6
520 Ft
(409 Ft + ÁFA)
NESTRON NDS-1280ZJ-S(B) Kültéri kötődoboz Hikvision kamerákhoz; alumínium
6.109 Ft -tól
(4.810 Ft + ÁFA)