Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Motor típusa | süllyesztett |
| Max. kapusúly | 600 kg |
| Max. szárnyméret | 3 |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Tápfeszültség | 230 VAC (+/- 15%) |
| Motor üzemi feszültség | 230 VAC |
| Teljesítmény | 280 W |
| Végálláskapcsoló | mechanikus |
| Súly | 11 |
| Működési hőmérséklet | -20°C / +50°C |
| Vezérlő modul | CU 230V HP (QUAD verzió) |
| Rögzíthető kódok száma | 120 db |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.