Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Termékcsalád | Versa |
| Kommunikáció | vezetékes |
| Bemenetek maximális száma | 30 |
| Bemenetek száma | 10 |
| Particiók száma | 2 |
| Objektumok száma | 1 |
| Kimenetek maximális száma | 12 |
| Kimenetek száma | 4 |
| Felhasználók száma | 30 |
| Csatlakoztatható kommunikátorok | GSM/GPRS/ETHERNET/433 MHz rádió/868 MHz rádió |
| Csatlakoztatható kezelők maximális száma | 6 |
| Csatlakoztatható bővítők maximális száma | 23 |
| Alaplapi kommunikátorok | PSTN |
| Készülékház | nincs |
| Eseménymemória mérete | 2047 |
| Alapértelmezett ellenállásérték | 2 |
| Állítható ellenállás értékek | Igen |
| BUS | SATEL 1 BUS |
| Tápfeszültség | 18 VAC (+/- 15%) |
| Tápegység | beépített tápegység |
| Áramfelvétel | 125 mA |
| NYÁK mérete | 150 x 68 mm |
| Doboz mérete | A termékhez külön kell megvásárolni a dobozt |
| Dobozba helyezhető akkumulátor | doboz nem tartozék |
| Minősítés | Grade 2 |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
SATEL VERSA 15 15-30 zónás riasztóközpont alaplap; 2 partíció; 4-12 kimenet; beépített PSTN kommunik
37.776 Ft
(29.745 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-PA502-96 96 zónás AX Hybrid Pro G2 vezetékes riasztóközpont
95.100 Ft
(74.882 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PWA96-M-WE 96 zónás AXPro vezeték nélküli riasztóközpont; 868 MHz; 3G/4G/WiFi/LAN
92.393 Ft
(72.750 Ft + ÁFA)