Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Termékcsalád | Micra |
| Kommunikáció | vezeték nélküli |
| Bemenetek maximális száma | 4 |
| Bemenetek száma | 4 |
| Particiók száma | 1 |
| Objektumok száma | 1 |
| Kimenetek maximális száma | 2 |
| Kimenetek száma | 2 |
| Felhasználók száma | 1 |
| Csatlakoztatható kommunikátorok | nincs |
| Csatlakoztatható kezelők maximális száma | 1 |
| Csatlakoztatható bővítők maximális száma | |
| Csatlakoztatható jelismétlő | Igen |
| Alaplapi kommunikátorok | GSM/GPRS/433 MHz rádió |
| Készülékház | dobozolt |
| Eseménymemória mérete | 1024 |
| Alapértelmezett ellenállásérték | nincs |
| Állítható ellenállás értékek | Nem |
| BUS | nincs BUS |
| Tápfeszültség | 18 VAC (+/- 10%) |
| Tápegység | beépített tápegység |
| Áramfelvétel | 420 mA |
| NYÁK mérete | 120 x 68 |
| Doboz mérete | 266 x 286 x 100 mm |
| Dobozba helyezhető akkumulátor | 12 V 7 Ah |
| Minősítés | nincs |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
SATEL PERFECTA 16 Riasztóközpont alaplap; 8-16 zóna; beépített GSM/GPRS kommunikátor
45.489 Ft
(35.818 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-PA502-96 96 zónás AX Hybrid Pro G2 vezetékes riasztóközpont
95.100 Ft
(74.882 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PWA96-M-WE 96 zónás AXPro vezeték nélküli riasztóközpont; 868 MHz; 3G/4G/WiFi/LAN
92.393 Ft
(72.750 Ft + ÁFA)