Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Termékcsalád | Integra |
| Kommunikáció | vezetékes |
| Bemenetek maximális száma | 64 |
| Bemenetek száma | 16 |
| Particiók száma | 32 |
| Objektumok száma | 8 |
| Kimenetek maximális száma | 64 |
| Kimenetek száma | 16 |
| Felhasználók száma | 192 |
| Csatlakoztatható kommunikátorok | GSM/GPRS/ETHERNET/868 MHz rádió |
| Csatlakoztatható kezelők maximális száma | 8 |
| Csatlakoztatható bővítők maximális száma | 64 |
| Alaplapi kommunikátorok | PSTN |
| Készülékház | nincs |
| Eseménymemória mérete | 5887 |
| Alapértelmezett ellenállásérték | 2 |
| Állítható ellenállás értékek | A központ alaplapján nem |
| BUS | SATEL 1 kezelői 2 bővítői BUS |
| Tápfeszültség | 20 VAC (+/- 15%) |
| Tápegység | beépített tápegység |
| Áramfelvétel | 337 mA |
| NYÁK mérete | 264 x 134 mm |
| Doboz mérete | A termékhez külön kell megvásárolni a dobozt |
| Dobozba helyezhető akkumulátor | doboz nem tartozék |
| Minősítés | Grade 2 |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
SATEL PERFECTA 64 M Riasztóközpont alaplap; 8-64 zóna; beépített GSM/GPRS kommunikátor
74.381 Ft
(58.568 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PWA64-M-WE 64 zónás AXPro vezeték nélküli riasztóközpont; 868 MHz; 4G/WiFi/LAN
73.768 Ft
(58.085 Ft + ÁFA)
DSC NEO PACK-NEO-2032-LC100-L HS2032 32 zónás riasztóközpont HS2LEDE1 16 LED-es kezelővel, 6 db LC10
72.325 Ft
(56.949 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-PA502-96 96 zónás AX Hybrid Pro G2 vezetékes riasztóközpont
95.100 Ft
(74.882 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PWA96-M-WE 96 zónás AXPro vezeték nélküli riasztóközpont; 868 MHz; 3G/4G/WiFi/LAN
92.393 Ft
(72.750 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PA502-64 64 zónás AX Hybrid Pro G2 vezetékes riasztóközpont
95.147 Ft
(74.919 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PWA64-M-WE 64 zónás AXPro vezeték nélküli riasztóközpont; 868 MHz; 4G/WiFi/LAN
73.768 Ft
(58.085 Ft + ÁFA)