Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Termékcsalád | AxPro |
| Kommunikáció | vezeték nélküli |
| Bemenetek maximális száma | 64 |
| Bemenetek száma | |
| Particiók száma | 16 |
| Objektumok száma | 1 |
| Kimenetek maximális száma | 64 |
| Kimenetek száma | |
| Felhasználók száma | 32 |
| Csatlakoztatható kommunikátorok | nincs |
| Csatlakoztatható kezelők maximális száma | 8 |
| Csatlakoztatható bővítők maximális száma | |
| Csatlakoztatható jelismétlő | Igen |
| Alaplapi kommunikátorok | GPRS/ETHERNET/868 MHz rádió |
| Alaplapi integrált SIM foglalat | Igen |
| Vezeték nélküli frekvencia | 868 MHz |
| Készülékház | beltéri |
| WiFi | beépített WiFi-vel |
| Eseménymemória mérete | 5000 |
| Több nyelv támogatása | Igen |
| Állítható ellenállás értékek | Nem |
| BUS | nincs BUS |
| Tápegység | beépített tápegység |
| Doboz mérete | 170 x 170 x 39mm |
| Dobozba helyezhető akkumulátor | beépített akkumulátor |
| Minősítés | Grade 2 |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-PWA64-L-WE/BLACK 64 zónás AXPro vezeték nélküli riasztóközpont; 868 MHz; GPRS/WiFi/LAN;
70.255 Ft
(55.319 Ft + ÁFA)
SATEL PERFECTA 32 LTE SET-A Riasztórendszer csomag: PERFECTA 32 LTE + antenna LTE + OPU-4P
68.877 Ft
(54.234 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-PDP15P-EG2-WE (B) Beltéri PIR mozgásérzékelő AXPro központokhoz; konzol nélkül; 1x CR12
20.251 Ft
(15.946 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1127G2H-LIU (2.8mm) 2 MP fix ColorVu IP dómkamera; IR/láthatófény; beépített mikrofo
39.781 Ft
(31.324 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PDC15-EG2-WE (B) Beltéri PIR mozgásérzékelő AXPro központokhoz; függöny karakterisztika
25.785 Ft
(20.303 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DE2C400MWG-E (2.8mm) 4 MP mini IP PT dómkamera; IR/láthatófény; beépített mikrofon/han
56.446 Ft
(44.446 Ft + ÁFA)