Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Termékcsalád | SPC |
| Kommunikáció | hibrid |
| Bemenetek maximális száma | 128 |
| Bemenetek száma | 8 |
| Particiók száma | 16 |
| Objektumok száma | 1 |
| Kimenetek maximális száma | 128 |
| Kimenetek száma | 6 |
| Felhasználók száma | 500 |
| Csatlakoztatható kommunikátorok | PSTN/GSM/GPRS/868 MHz rádió |
| Csatlakoztatható kezelők maximális száma | 16 |
| Csatlakoztatható bővítők maximális száma | 16 |
| Alaplapi kommunikátorok | ETHERNET |
| Készülékház | dobozolt |
| Eseménymemória mérete | 10000/10000 |
| Több nyelv támogatása | Igen |
| Alapértelmezett ellenállásérték | 2 x 4 |
| Állítható ellenállás értékek | Igen |
| BUS | 2 X-BUS vonal vagy 1 X-BUS hurok |
| Tápfeszültség | 230 VAC (+/- 15%) |
| Tápegység | beépített tápegység |
| Áramfelvétel | 149 mA |
| Doboz mérete | 326 x 415 x 114 mm |
| Doboz tartalmaz transzformátort | Igen |
| Dobozba helyezhető akkumulátor | 12 V 17 Ah |
| Minősítés | Grade 3 |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
DSC NEO PRO HS3128-KIT1EN HS3128PCBEN PRO központ, HS65WPS tápegység, HSC3020C doboz, angol leírássa
225.679 Ft
(177.700 Ft + ÁFA)
DSC NEO PRO HS3248-KIT1EN HS3248PCBEN PRO központ, HS65WPS tápegység, HSC3020C doboz, angol leírássa
262.684 Ft
(206.838 Ft + ÁFA)
ACRE-VANDERBILT SPC4320.320-L1 8-32 zónás riasztóközpont; 4 partíció; 6-30 kimenet; Ethernet; fém há
207.069 Ft
(163.047 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-PA502-96 96 zónás AX Hybrid Pro G2 vezetékes riasztóközpont
95.100 Ft
(74.882 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PWA96-M-WE 96 zónás AXPro vezeték nélküli riasztóközpont; 868 MHz; 3G/4G/WiFi/LAN
92.393 Ft
(72.750 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PA502-64 64 zónás AX Hybrid Pro G2 vezetékes riasztóközpont
95.147 Ft
(74.919 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PWA64-M-WE 64 zónás AXPro vezeték nélküli riasztóközpont; 868 MHz; 4G/WiFi/LAN
73.768 Ft
(58.085 Ft + ÁFA)