Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Termékcsalád | Perfecta |
| Kommunikáció | hibrid |
| Bemenetek maximális száma | 32 |
| Bemenetek száma | 8 |
| Particiók száma | 2 |
| Objektumok száma | 1 |
| Kimenetek maximális száma | 16 |
| Kimenetek száma | 4 |
| Felhasználók száma | 15 |
| Csatlakoztatható kommunikátorok | nincs |
| Csatlakoztatható kezelők maximális száma | 4 |
| Csatlakoztatható bővítők maximális száma | 4 |
| Alaplapi kommunikátorok | 433 MHz rádió |
| Alaplapi PSTN | Igen |
| Készülékház | nincs |
| Eseménymemória mérete | 3584 |
| Alapértelmezett ellenállásérték | 2 |
| Állítható ellenállás értékek | Nem |
| BUS | SATEL 1 BUS |
| Tápfeszültség | 18 VAC (+/- 10%) |
| Tápegység | beépített tápegység |
| Áramfelvétel | 240 mA |
| NYÁK mérete | 160 x 68 mm |
| Doboz mérete | A termékhez külön kell megvásárolni a dobozt |
| Dobozba helyezhető akkumulátor | doboz nem tartozék |
| Minősítés | Grade 2 |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
SECURECOM SINGULAR WIFI IP alapú kommunikátor WIFI kapcsolattal távfelügyelethez vagy okostelefonos
36.925 Ft
(29.075 Ft + ÁFA)
SECURECOM SINGULAR W2G IP alapú kommunikátor WIFI / GPRS kapcsolattal távfelügyelethez vagy okostele
39.187 Ft
(30.856 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
DSC NEO TL280 Internet kommunikátor, NEO sorozat, okostelefonos eléréssel
56.523 Ft
(44.506 Ft + ÁFA)
SECURECOM UNIO4 W4G Kontaktus jelzés és relé vezérlés okostelefonhoz
51.528 Ft
(40.573 Ft + ÁFA)
SECURECOM SINGULAR W2G IP alapú kommunikátor WIFI / GPRS kapcsolattal távfelügyelethez vagy okostele
39.187 Ft
(30.856 Ft + ÁFA)