Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 2 |
| Termékcsalád | Univerzális |
| Rendszer | vezetékes |
| Érzékelés módja | infravörös |
| Érzékelési távolság | 15 m |
| Nyílásszög | 6° |
| Lencse | függöny |
| Kisállatvédelem | Nem |
| Beépített lezáró ellenállás | van |
| Digitális hőkompenzáció | van |
| Beépített kamera | kamera nélkül |
| Telepítési magasság | 2.4-3.6 m |
| Védettség | beltéri |
| Tápellátás | 9-16 VDC |
| Áramfelvétel | 11 mA |
| Minősítés | Grade 2 |
| Szín | fehér |
| Érzékelő típusa | Mozgásérzékelő |
| Mozgásérzékelő karakterisztika/speciális | Térlátó |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
SATEL AQUA Pet Duál PIR digitális mozgásérzékelő; 15 kg kisállatvédelemmel
7.004 Ft
(5.515 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
NESTRON NDS-1280ZJ-S(B) Kültéri kötődoboz Hikvision kamerákhoz; alumínium
6.109 Ft -tól
(4.810 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3E0109P-E/M (B) 9 portos PoE switch ; 8 PoE + 1 uplink port; nem menedzselhető
22.211 Ft
(17.489 Ft + ÁFA)
EGYÉB GYÁRTÓ FTB-KMT01 Műanyag figyelmeztető tábla: "Kamerával megfigyelt terület"; 210x300x1 mm
1.490 Ft
(1.173 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KV8113-WME1 (C) Egylakásos IP video-kaputelefon kültéri egység; kártyaolvasóval; IR-meg
90.485 Ft
(71.248 Ft + ÁFA)