Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 2 |
| Termékcsalád | Univerzális |
| Rendszer | vezetékes |
| Érzékelés módja | infravörös és mikrohullám |
| Érzékelési távolság | 10 m |
| Piroelem | dual |
| Nyílásszög | 5° |
| Lencse | függöny |
| Kisállatvédelem | Nem |
| Kitakarásvédelem | Igen |
| Beépített lezáró ellenállás | van |
| Digitális hőkompenzáció | van |
| Telepítési magasság | 2-4 m |
| Védettség | IP65 kültéri |
| Tartozékok | L alakú konzol |
| Tápellátás | 9-16 VDC |
| Áramfelvétel | 22 mA |
| Szín | fehér |
| Érzékelő típusa | PIR MW |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
ACRE-VANDERBILT PDM-IXD12T Magic PIR+MW mozgásérzékelő; kitakarásvédett; 9,35 GHz
28.327 Ft
(22.305 Ft + ÁFA)
SATEL OPAL Plus GY Kültéri PIR+MW mozgásérzékelő; kitakarásvédelem; alkonykapcsoló; infravevő; szürk
28.633 Ft
(22.546 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-PDP15P-EG2-WE (B) Beltéri PIR mozgásérzékelő AXPro központokhoz; konzol nélkül; 1x CR12
20.251 Ft
(15.946 Ft + ÁFA)
PYRONIX BY HIKVISION KX15DQ Beltéri PIR mozgásérzékelő; QUAD elem
7.329 Ft
(5.771 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PDC15-EG2-WE (B) Beltéri PIR mozgásérzékelő AXPro központokhoz; függöny karakterisztika
25.785 Ft
(20.303 Ft + ÁFA)
DSC LC200S Analóg PIR digitális jelfeldolgozással, kisállat védelemmel
6.030 Ft
(4.748 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PDC15-EG2 Ellipse beltéri PIR mozgásérzékelő; függöny karakterisztika; konzol nélkül
6.839 Ft
(5.385 Ft + ÁFA)