Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 2 |
| Elérhetőség | Normál |
| Fókusztávolság | 2.7 mm - 10 mm |
| Felbontás | 3 MP |
| Fókusztávolság | 2.7 mm - 10 mm |
| Képátmérő | 0.37 " |
| Íriszvezérlés | DC-írisz |
| Foglalat | CS |
| IR-korrekció | IR-korrigált |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION HV1140D-8MPIR 8 MP 11-40 mm varifokális objektív; CS 1/1.8"; IR-korrigált
81.769 Ft
(64.385 Ft + ÁFA)
HIKVISION HV3816D-8MPIR 8 MP 3.8-16 mm varifokális objektív; CS 1/1.8"; IR-korrigált
86.517 Ft
(68.124 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.