Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Képátmérő | 55 " |
| Képfelbontás | 4K UHD |
| Betekintési szög | 178°(H) / 178°(V) |
| Fényerő | 500 cd/m2 |
| Kontraszt | 5000:1 |
| Szín mélység | 1.07G (8 bits+FRC) |
| Operációs rendszer | Android 8.1 |
| Beépített háttértár | 16GB EMMC |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| HDMI bemenetek száma | 2 |
| VGA bemenetek száma | 1 |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Hálózati kapcsolat | ETHERNET/WiFi |
| USB 2.0 | 2 |
| Szerelés típusa | álló |
| Védettség | beltéri |
| Tápellátás | 230 VAC |
| Fogyasztás | 150 W |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.