Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | NEM |
| Kialakítás | dómkamera |
| Felbontás | 4 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.003lux |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Optika fajtája | fix |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED/láthatófény |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Hangbemenet | 1 |
| Megvilágítási távolság | 30m |
| Vízszintes látószög | 180° |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| variant | (2.8mm)(C) |
| Kialakítás | turret kamera |
| Felbontás | 4 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 2*1/2.5" |
| Minimális megvilágítás | 0.003 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED/láthatófény |
| Megvilágítási távolság | 30 m |
| Villogó fény | Igen |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264+/H.265+/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 2,8mm |
| Fókuszálás | fix |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 180 ° |
| Függőleges látószög | 81 ° |
| Lencse mozgatás | kéttengelyes |
| Foglalat | M12 |
| Riasztás bemenet | 1 |
| Riasztás kimenet | 1 |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Arcdetektálás | Nem |
| Téves riasztás szűrés | Igen |
| Panorámakamera | 180° panoráma |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Fogyasztás | 12.5 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 4MP |
| Kamera kivitel | Dóm kamera |
| IR megvilágítás | Fehérfény/IR |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD2386G2-ISU/SL(2.8mm)(C) IP Turret kamera, 8 MP, Fix objektív, EXIR 30m, Fény/hang ri
131.731 Ft
(103.725 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2386G2-I(2.8mm)(C) IP, Turret kamera, 8 MP, Fix objektív, EXIR 30m, IR
131.731 Ft
(103.725 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2347G3-LIS2UY/SL (2.8mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP turret kamera; IR/láthatófény; fény
119.353 Ft -tól
(93.979 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.