Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (2.8mm) |
| Kialakítás | turret kamera |
| Felbontás | 2 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/2.8" |
| Minimális megvilágítás | 0.0005 lux |
| ColorVu / Full-color | Igen |
| Kiegészítő világítás | IR LED/láthatófény |
| Megvilágítási távolság | 30 m |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264/H.265/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | elektronikus WDR |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 2,8mm |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 106 ° |
| Függőleges látószög | 56 ° |
| Lencse mozgatás | háromtengelyes |
| Foglalat | M12 |
| Riasztás bemenet | |
| Riasztás kimenet | |
| Hangbemenet | |
| Hangkimenet | |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Helyi rögzítés | nincs |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Arcdetektálás | Nem |
| Téves riasztás szűrés | Nem |
| Mozgásérzékelés 2.0 / SMD | Igen |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Fogyasztás | 6.5 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 2MP |
| Kamera kivitel | Dóm kamera |
| IR megvilágítás | 00000Van |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD1327G2H-LIU (4mm) 2 MP fix ColorVu IP turret kamera; IR/láthatófény; beépített mikro
43.398 Ft
(34.172 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1327G2H-LIUF (4mm) 2 MP fix ColorVu IP turret kamera; IR/láthatófény; beépített mikr
44.054 Ft
(34.688 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
NESTRON SD1812 Tápegység csatlakozóval kamerákhoz kötődobozba; 12V; 1.5A; 18W
4.044 Ft
(3.184 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3E0505D-O 5 portos switch; 10/100/1000M; nem menedzselhető
5.208 Ft
(4.101 Ft + ÁFA)
UBIQUITI LBE-5AC-Gen2 Access Point WiFi AC450 kültéri - airMAX LiteBeam 5AC Gen2
27.239 Ft
(21.448 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3E0109P-E/M (B) 9 portos PoE switch ; 8 PoE + 1 uplink port; nem menedzselhető
22.211 Ft
(17.489 Ft + ÁFA)