Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | IGEN |
| Kialakítás | rejthető kamera |
| Felbontás | 2 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.002lux |
| Fókusztávolság | 3.7 mm |
| Optika fajtája | fix |
| Kiegészítő világítás | nincs IR |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Hangbemenet | 1 |
| Vízszintes látószög | 75° |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Védettség | beltéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| variant | (3.7mm)2m |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 2MP |
| Kamera kivitel | Pinhole kamera |
| Fókusztávolság | 3,7 mm |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD6445G1-30 (2.8mm)8m 4 MP WDR rejtett IP kamera 1 db befúrható kamerafejjel; riasztás
226.122 Ft
(178.049 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD6445G1-30 (4mm)8m 4 MP WDR rejtett IP kamera 1 db befúrható kamerafejjel; riasztás I
216.910 Ft
(170.795 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD6425G1-20 (2.8mm)8m 2 MP WDR rejtett IP kamera 1 db felületre szerelhető kamerafejje
214.912 Ft
(169.222 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD2D45G1/M-D/NF (4mm) 4 MP WDR mini IP ATM kamera
77.372 Ft
(60.923 Ft + ÁFA)