Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (4mm) |
| Kialakítás | PTZ dómkamera |
| Felbontás | 4 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 20 fps |
| Szenzorméret | 1/3" |
| Minimális megvilágítás | 0.005 lux |
| ColorVu / Full-color | Nem |
| Kiegészítő világítás | IR LED/láthatófény |
| Megvilágítási távolság | 30 m/30 m |
| Villogó fény | Nem |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264/H.265/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Nem |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | elektronikus WDR |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 2,8mm |
| Vízszintes látószög | 70 ° |
| Függőleges látószög | 35 ° |
| Riasztás bemenet | |
| Riasztás kimenet | |
| Hangbemenet | |
| Hangkimenet | |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP66 |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Auto Tracking | Igen |
| Arcdetektálás | Nem |
| Téves riasztás szűrés | Nem |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Fogyasztás | 10.5 W |
| Működési hőmérséklet | -10°C / +40°C |
| Kamera kivitel | Dóm kamera |
| Kamera Zoom | Fix objektíves |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 4MP |
| IR megvilágítás | 30m |
| Audio ki/bemenet | Beépített mikrofon |
| SD kártya | Van |
| Fehérfény | 00000Van |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2DE2C400MWG-E (2.8mm) 4 MP mini IP PT dómkamera; IR/láthatófény; beépített mikrofon/han
56.446 Ft
(44.446 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DE1C200IW-D3(F1)(S7) 2 MP beltéri IR IP PT dómkamera; mikrofon; hangszóró
60.113 Ft
(47.333 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DE1C200IW-D3/W(F1)(S7) 2 MP beltéri IR IP PT dómkamera; mikrofon; hangszóró; wifi
60.113 Ft
(47.333 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2DE2A404IW-DE3(C0)(S6)C 4 MP IR IP mini PTZ dómkamera; 4x zoom; 12 VDC/PoE
116.502 Ft
(91.734 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DE4425IW-DE (T5) 4 MP EXIR AcuSense IP PTZ dómkamera; 25x zoom; 12 VDC/PoE+; hang I/O;
293.397 Ft
(231.021 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DE4415IW-DE (T5) 4 MP EXIR AcuSense IP PTZ dómkamera; 15x zoom; 12 VDC/PoE+; hang I/O;
266.562 Ft
(209.891 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DE2C400MWG-E (2.8mm) 4 MP mini IP PT dómkamera; IR/láthatófény; beépített mikrofon/han
56.446 Ft
(44.446 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DE4A425IWG-E 4 MP IR EXIP PTZ dómkamera; 25x zoom; hang I/O; riasztás I/O; 12 VDC/PoE
316.535 Ft
(249.240 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DE4A225IWG-E 2 MP EXIR IP PTZ dómkamera; 25x zoom; hang I/O; riasztás I/O; 12 VDC/PoE
293.397 Ft
(231.021 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DE2A404IW-DE3/W (C0)(S6)C 4 MP IR IP mini PTZ dómkamera; 4x zoom; 12 VDC/PoE; wifi
130.005 Ft
(102.366 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DE2C400IWG/W(W)(2.8mm) 4 MP mini IP PT dómkamera; IR; beépített mikrofon/hangszóró; Wi
60.725 Ft
(47.815 Ft + ÁFA)