Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (2.8mm) |
| Kamera kivitel | Dóm kamera |
| Kamera Zoom | Fix objektíves |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 4K/8MP |
| Megvilágítási távolság | 15m |
| Fókusztávolság | 2,8mm |
| Audio ki/bemenet | Beépített mikrofon |
| SD kártya | Van |
| Riasztás ki/bemenet | 0000Van |
| Megvilágítás | IR |
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD6D52G0-IHS (2.8mm) PanoVu Dual-Directional 2x5 MP EXIR IP panorámakamera; hang I/O;
202.714 Ft
(159.617 Ft + ÁFA)
HIKVISION iDS-2CD8V447G0E/X2-XZS(4-6/4-6) IP, Dual PT kamera, 4MP, Varif.obj., IR-Fehér LED 30m,Kéti
293.103 Ft
(230.790 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.