Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | IGEN |
| Kialakítás | multiszenzoros kamera |
| Felbontás | 4 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.0006lux |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Optika fajtája | fix |
| Kiegészítő világítás | nincs IR |
| Vízszintes látószög | 98° |
| Védettség | IP54 |
| Rendszámolvasás | Igen |
| Tápellátás | 12-24 VDC/Hikvision PoE |
| variant | (2.8mm)(E) |
| Kialakítás | multiszenzoros kamera |
| Felbontás | 4 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 15 fps |
| Szenzorméret | 2*1/1.8" |
| Minimális megvilágítás | 0.00062 lux |
| Kiegészítő világítás | nincs IR |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264/H.265/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Nem |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Fókuszálás | fix |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 98 ° |
| Függőleges látószög | 53 ° |
| Védettség | IP54 |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Rendszámolvasás | Igen |
| Tápellátás | 12-24 VDC/Hikvision PoE |
| PoE-osztály | 12V passzív PoE |
| Fogyasztás | 10 W |
| Működési hőmérséklet | -20°C / +50°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD6825G0/C-IVS(2.0mm) 2 MP kültéri dual IP kamera; emberszámlálás; hang és riasztás be
458.906 Ft
(361.343 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD6825G0/C-IVS (2mm)(B) 2 MP dual IP kamera; emberszámlálás; hang I/O; riasztás I/O; b
531.835 Ft
(418.768 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-TCP440-B (2.8mm)(E) 4 MP parkolóházi kamera; deep learning/rendszámolvasás/3 parkolóhel
330.476 Ft
(260.217 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.