Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (2mm)(B) |
| Kialakítás | multiszenzoros kamera |
| Felbontás | 2 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/2.7" |
| Minimális megvilágítás | 0.005 lux |
| Kiegészítő világítás | IR LED |
| Megvilágítási távolság | 6 m |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264+/H.265+/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 8-32mm |
| Fókuszálás | fix |
| Vízszintes látószög | 104 ° |
| Függőleges látószög | 71 ° |
| Foglalat | M12 |
| Riasztás bemenet | 1 |
| Riasztás kimenet | 1 |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | belső memóriába |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| RS-485 | Igen |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Emberszámlálás | 1 csatorna |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Fogyasztás | 8.5 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 4MP |
| Kamera kivitel | Csőkamera |
| IR megvilágítás | 50m |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-TCP440-DB (2.8mm)(E) 4 MP parkolóházi kamera; deep learning/rendszámolvasás/6 parkolóhe
475.972 Ft
(374.781 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD6825G0/C-IVS(2.0mm) 2 MP kültéri dual IP kamera; emberszámlálás; hang és riasztás be
458.906 Ft
(361.343 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-TCP440-B (2.8mm)(E) 4 MP parkolóházi kamera; deep learning/rendszámolvasás/3 parkolóhel
330.476 Ft
(260.217 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.