Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Elérhetőség | Kifutott |
| Projekt termék | IGEN |
| Fókusztávolság | 2 mm |
| Optika fajtája | fix |
| Kiegészítő világítás | IR LED |
| WDR | elektronikus WDR |
| Hangbemenet | 1 |
| Megvilágítási távolság | 6m |
| Vízszintes látószög | 104° |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Helyi rögzítés | belső memóriába |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| variant | (2.0mm) |
| Kamera kivitel | Speciális |
| Kamera Zoom | Fix objektívvel |
| IP/HDCVI kamera felbontás | Speciális |
| Audio ki/bemenet | Beépített mikrofon |
| Riasztás ki/bemenet | Van |
| SD kártya | Nincs |
| Fókusztávolság | 2mm |
| IR megvilágítás | Egyéb |
| Analitika | Hik egyéb |
Hasonló termékek
HIKVISION DS-TCP440-DB (2.8mm)(E) 4 MP parkolóházi kamera; deep learning/rendszámolvasás/6 parkolóhe
475.972 Ft
(374.781 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD6825G0/C-IVS (2mm)(B) 2 MP dual IP kamera; emberszámlálás; hang I/O; riasztás I/O; b
531.835 Ft
(418.768 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-TCP440-B (2.8mm)(E) 4 MP parkolóházi kamera; deep learning/rendszámolvasás/3 parkolóhel
330.476 Ft
(260.217 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.