Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | IGEN |
| Kialakítás | forgózsámolyos kamera |
| Felbontás | 2 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.001lux |
| Fókusztávolság | 4.6 mm - 165.6 mm |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Hangbemenet | 1 |
| Megvilágítási távolság | 150m |
| Zoom | 36x |
| Vízszintes látószög | 2° |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Védettség | IP66 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 24 VAC/36 VDC |
| variant | (T5) |
| Kialakítás | forgózsámolyos kamera |
| Felbontás | 2 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| Minimális megvilágítás | 0.001 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Megvilágítási távolság | 150 m |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264+/H.265+/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Fókusztávolság | 4.6 mm - 165.600006 mm |
| Zoom | 36x |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Vízszintes látószög | 2 ° - 55 ° |
| Lencse mozgatás | kéttengelyes |
| Riasztás bemenet | 7 |
| Riasztás kimenet | 2 |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP66 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Auto Tracking | Igen |
| Arcdetektálás | Igen |
| Tápellátás | 24 VAC/36 VDC |
| Fogyasztás | 55 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +70°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2DY5440IXG-E IP, Forgózsámolyos kamera, 4MP, Mot.obj., 40x zoom, IR 250m, SD fogl., Aud
1.254.859 Ft
(988.078 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DY5225IX-DM (T5) 2 MP WDR EXIR IP forgózsámolyos kamera; 25x zoom; 12 VDC
1.150.954 Ft
(906.263 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DY5432IXG-E IP, Forgózsámolyos kamera, 4MP, Mot.obj., 32x zoom, IR 250m, SD fogl., Aud
1.075.593 Ft
(846.924 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.